Güvenilir. Öngörülebilir. Kolay tamir edilebilir.

Sektörde tüm önemli bileşenlerini kendi bünyesinde geliştiren ve üreten tek şirket olan FANUC’un ürünleri, en yüksek bulunabilirlik düzeyleriyle birleştirilmiş üstün kaliteye ve işlevsel güvenilirliğe sahiptir. %100güvenilirlik ve %99,99 ğüretkenlik için %100 FANUC.

Güçlü ortaklık

İster bir MTB ister bir SI veya isterse bir imalatçı olun, otomasyondaki ilk adımlarınızdan bireyselleştirilmiş sistem optimizasyonuna ve imalat geliştirmelerine kadar size eşlik etmek için daima yanınızdayız.

Dünya çapında servis

Standart çözümlerden ısmarlama paketlere kadar tam bir portföy sunan dünya çapındaki müşteri hizmetlerimiz, küresel bir mevcudiyete rağmen yerel görünümüyle üretkenliğinizi en üst düzeye çıkarmak ve duruş sürenizi en alt düzeye indirgemek için tasarlanmıştır.

Size özel irtibat yekilisi

Yardıma daima hazır durumdaki size özel FANUC yetkilisi, özellikle sizin için belirlenmiştir ve dilinizi konuşmakla birlikte günün her saatinde ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

Müşteri desteğimiz

Açık fikirli ve hırslı karakterimizle sıcakkanlı ve müşteri merkezli bir yaklaşımı benimseyen küresel bir oyuncuyuz ve dünyanın her yerine yayılmış yeni ve memnun müşterilerimiz bunu kanıtlayacaktır.

Kullanım ömrü boyunca destek

FANUC makinenizin birinci gününden son gününe kadar tüm kullanım ömrü boyunca destek ve yardım sağlıyoruz. Fabrika zemininde ne kadar kalırsa kalsın makinenizi ve sizi rekabetçi kılmakla birlikte performansınızı en üst düzeyde tutmak için tasarlanan çözümleri ve optimizasyonları sürekli sağlarız.

Sarı Heyecan

FANUC olarak size en iyi otomasyon çözümlerini sağlamak bizim için sadece bir iş değil, aynı zamanda bizimle ilk konuştuğunuz andan itibaren deneyimleyebileceğiniz bir tutku.

Otomasyonda deneyim

Her gün uzmanlarımız, havacılık ve uzaydan gıda ve içeceğe uzanan geniş bir yelpazedeki endüstri dalları, süreçler ve malzemeler için çözümler üretmektedir. Kendi tesislerimizde sağladığımız maksimum otomasyonla, zorluğunuz ne olursa olsun size yardım edebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Kolay Özelleştirme

250’nin üzerinde uzman yazılım fonksiyonu, kolay anlaşılır kurulum prosedürü ve uygulamaya özel basit gereksinimler sayesinde FANUC ürününüzün kolayca yapılandırılmasını sağlıyoruz

Özel teknik bilgi

Kendi ürün grubumuzda 2000’in üzerinde robot, 60 yıllık deneyim ve tüm dünyada memnun müşterilerle sektörünüz ne olursa olsun, size en iyi fabrika otomasyonunu sunmak için çabalıyoruz.