Awesome Image
Çok uzun

bir yol katettik

FANUC ZONE Tarihçe

FANUC kurucusu Dr. Seiuemon Inaba'nın sayısal kontrol (NC) konseptine öncülük ettiği şirket, 1956 yılındaki kuruluşundan itibaren dünya çapındaki bir imalat devriminin en ön sırasında yerini almıştır. Dr. Inaba, ilk elektrikli darbe motorunu icat ederek bunun için sayısal bir kontrol programlayıp onu bir makine takımına koymuş ve böylelikle 1950'lerin sonlarında tek bir makine parçasının otomasyonundan ileriki yıllarda tüm üretim hattının otomasyonuna evrilmiş bu çığır açan gelişmeyi başlatmıştır.

FANUC Tarihçe

Güncel Eğitim Takvimleri ve İçeriklerini Takip İmkânı

FANUC Akademi; FANUC ürünlerinin etkin bir şekilde kullanımı, mevcut bilgilerin geliştirilmesi ve pazarda oluşan taleplere yanıt verebilmek amacı ile farklı seviye ve içeriklerde Robot, CNC ve Robomachine eğitimleri sunmaktadır.

Modern ve konforlu eğitim merkezimizde FANUC Robot ve CNC kullanmayı uygulamalı olarak öğrenmeniz için uzman ekibimiz ihtiyacınız olan teknik eğitimi mükemmel bir şekilde verecektir.

Sınırlı sayıdaki katılımcı ile kişiye özel ilgi ve uygulamalı eğitim imkânı sağlayan FANUC Akademi eğitimlerinin takvim ve içeriklerini FANUC Zone üzerinden takip edebilirsiniz.

Okullar ve Üniversiteler için Eğitim Hücresi Etkinliklerine Erişim Avantajı

FANUC, üretkenliği artırmak, kaliteyi geliştirmek ve maliyetleri en aza indirmek üzere imalat verimliliklerine ve otomasyon çözümlerine devasa katkılarda bulunmaktadır.

Sektörün önündeki heyecan verici gelecek düşünüldüğünde, eğitim açısından da tutkulu FANUC, FANUC Eğitim Paketi oluşturmuştur. Öğrencileri düşünerek tasarlanan “hepsi bir arada” eğitim paketi, genç öğrencilerin son teknoloji endüstriyel robotları programlama ve çalıştırma konusunda birinci elden deneyim kazanmasına olanak sağlar. Paket içeriği, modern fabrika uygulamaları ile yakından ilgilidir ve eğitmenlerin, robotların programlanması ve çalıştırılması konusunda öğrencilere öğretmesi gereken her şeyi içerir.

Staj ve İş Başvurusu ile Kariyer Olanakları Yakalama Şansı

Fabrika otomasyonu çözümlerinde küresel pazar lideri FANUC, çok sayıda heyecanlandırıcı kariyer ve iş fırsatı sunmaktadır. Çıraklıklardan üst kademe yönetim pozisyonlarına kadar birçok unvanda kariyer yapmak isteyen herkes CV dosyasını FANUC Zone’a yükleyebilir. Uluslararası nitelikte tempolu bir teknolojik ortamda başarı hikayesinin bir parçası olabilir.

Güncel FANUC Teknoloji ve Çözümleri Hakkında Bilgilenme

FANUC sürekli üretkenliği artıracak yeni yöntemler sunmaktadır. Bunların size nasıl yardımcı olacağını öğrenmek için düzenli olarak FANUC Zone’u takip edebilir; yeni ürünler, çözümler, teknolojiler ve FANUC Dünyasındaki son güncellemeleri öğrenebilirsiniz.

Fuar, Seminer ve Etkinlik Duyurularına Ulaşım

Bütün kıtalara yayılmış küresel ağ ve 263’ten fazla yerel ofisle sektör ihtiyaçlarını hızlı ve verimli şekilde karşılayan FANUC, teknolojik çözümlerini ticari fuarlar ve etkinlikler ile de müşterileriyle buluşturmaktadır. FANUC Zone, FANUC’un yer aldığı tüm fuar, seminer ve etkinliklerin duyurusunu düzenli olarak kullanıcılarıyla buluşturur.

Sektör Rekabetinde Bir Adım Öne Çıkma Fırsatı

FANUC, fabrika otomasyonunda sürekli olarak prosesleri iyileştirmeye ve üretimi daha verimli hale getirmeye çalışmaktadır. İşiniz, malzemeniz, sektörünüz veya pazarınız ne olursa olsun FANUC sizin için ve ürününüz için tam olarak doğru çözümü sağlar.

Akıllı FANUC otomasyon çözümleri ve uygulamalarını sergileyen FANUC Zone, bilgi almanız ve rekabette bir adım önde bulunmanız açısından harika bir yerdir.