Fanuc Zone

FANUC’tan He-Pro’ya Ödül

FANUC’un Türkiye partneri He-Pro Mekatronik’e inovasyon ödülü
Devamı
Fanuc Zone

FANUC Teknolojileri Webinarları

Online seminerler ile beceriler artıyor, üretkenlik gelişiyor. FANUC, Kovid-19 nedeniyle CNC, robot ve makine alanında problemlerin giderilmesine yardımcı olmak, becerileri geliştirmek ve üretkenlik düzeyini artırmak üzere yürüttüğü webinar çalışmalarına devam ediyor.
Devamı
Fanuc Zone

16. RLC Günleri’nin platin sponsorluğu

FANUC, 16. RLC Günleri’nin platin sponsoru oldu. Japonya merkezli CNC, Robot ve Makine üreticisi FANUC, Yıldız Teknik Üniversitesi öğrenci kulübü tarafından bu yıl 16.sı düzenlenen RLC Günleri’nin bu yılki platin sponsoru olarak etkinliğe damgasını vurdu.
Devamı
Fanuc Zone

FANUC Collaborative Ailesi Genişliyor

Güvenlik sertifikalı ve 35 kg’a kadar yükler ile FANUC CR serisi iş birliği robotları, insanlarla kol kola çalışarak işleme değer katıyor. Sıkışma-engelleme koruması ve yumuşak lastik dışıyla, CR robot serisi ek güvenlik cihazlarına ihtiyaç duyulmadan insanlarla yan yana çalışıyor.
Devamı
Fanuc Zone

R-30iB Plus Kontrolörü

R-30iB Plus kontrolörü, daha akıllı üretkenlik sağlayan yeni FANUC standartıdır. Yeni ileri teknoloji nesli ve geliştirilmiş entegre FANUC donanım ile birlikte 250'den fazla yazılım işlevi, döngü süresi, hız, doğruluk ve güvenlik bakımından önemlidir.
Devamı
Fanuc Zone

Zero Downtime (ZDT)

Beklenmedik bir duruş dakikada €5,000 maliyetlere kadar çıkabilir. Yeni FANUC ZDT teşhis mekanizması ile duruş yaşamamayı garanti altına alıyoruz. ZDT sürekli olarak her robotun mekanik yapısını, bakımını ve üretim sürecinin sağlıklı ...
Devamı
Fanuc Zone

Force Sensor Teknolojisi

FANUC kendi üretim hattında bulunan 3500’ün üzerinde robot, 60 yıllık deneyim ve tüm dünyada memnun müşterileriyle en iyi fabrika otomasyonu sunmak için çabalıyor.
Devamı
Fanuc Zone

iPendant Touch

Hafif ve ergonomik olarak tasarlanan FANUC iPendant Touch sezgisel grafik kullanıcı arayüzüyle hem programlayıcılar hem de çalısma sahasındaki operatörler için kullanımı kolay programlama özellikleri sunar.
Devamı
Fanuc Zone

FANUC Roboguide: 3D Akıllı Robot Simülasyonu

FANUC Roboguide, PC tabanlı simülasyon yazılımı sayesinde test hücrelerinin ayarlarını destekleme, çevrim dışı programlama sağlama...
Devamı
Fanuc Zone

Mekatronik Mühendisleri Derneği ile Ortak Dernek Üyelerine Özel Eğitim

Mekatronik Mühendisleri Derneği ile ortak gerçekleştirdiğimiz 3 günlük Robot Temel Seviye Programlama eğitiminde katılımcılarımız LR Mate robot programlamasını uygulamalı olarak gerçekleştirmiştir.
Devamı
Fanuc Zone

Taysad V. Bakım Konferansı

TAYSAD - Taşıt Araçları Tedarik Sanayicileri Derneği'nin düzenlediği V. Bakım Konferansında FANUC robotlar ile görüntü işleme teknolojilerini ve Türkiye'de gerçekleştirdiğimiz projeleri konuştuk.
Devamı
Fanuc Zone

Maktek Euroasia 2018 Fuarı

Maktek Eurasia 2018 fuarında Tüyap fuar alanında 14.Salon 1407 ve 1408 nolu standimizda CNC,Robot,Tel Erezyon,Plastik Enjeksiyon ve Lazer ürünlerimizi sergiledik.
Devamı
Fanuc Zone

ST Endüstri Radyo Programı

ST Endüstri Radyo Sektör Analizi programına konuk olan FANUC Türkiye Servis Müdürü Sadettin DALGIÇ, Türkiye'de robot ile üretimin gelişmesi ile ilgili analizlerini aktarırken FANUC Türkiye'nin sunduğu ...
Devamı
Fanuc Zone

”Geleceğin Teknolojileri, Geleceğin Liderleri’’ Paneli

Gökdere Rotary Kulübü’nün 18.01.2019'da Bursa Heybeli Otel’de gerçekleştirdiği ”Geleceğin Teknolojileri, Geleceğin Liderleri” panelinde FANUC teknolojilerini, Teknik Müdür Murat Kısa’nın sunumunda paylaştık.
Devamı
Fanuc Zone

Topkapı Okulları FANUC ziyareti

FANUC Türkiye genç öğrencilerin eğitimine katkı vermeye devam ediyor. Topkapı Okulları öğrencileri bugün FANUC Türkiye'yi ziyaret ederek en güncel robot teknolojileri hakkında önemli bilgiler edinmişlerdir.
Devamı
Fanuc Zone

Beyaz Eşya ve Yan Sanayi 4.0 Zirvesi

23.11.2018 tarihinde BEYSAD Beyaz Eşya’nın düzenlediği Beyaz Eşya ve Yan Sanayi 4.0 Zirvesinde Robot Teknik Müdürümüz MURAT KISA ‘nın sunumunda yeni FANUC teknolojilerini paylaştık.
Devamı
Fanuc Zone

Fanuc Servo Guide Eğitimi

Fanuc Servo Guide Eğitimi
Devamı
Fanuc Zone

ST Robot Yatırımları Zirvesi

2018 yılında 16-17-18 Ekim tarihleri arasında İstanbul WOW Otel'de gerçekleştirilen 4. Robot Zirvesinde FANUC standında ziyaretçilerimiz ile buluştuk. 3 gün boyunca FANUC Türkiye satış ,satış sonrası hizmetler ve teknik destek ekibimiz.
Devamı