Esnek CNC sistemleri ve çözümleri

Sektördeki en geniş CNC sistemleri yelpazesine sahip olmanın gururunu taşıyan FANUC, güçlü işlevselliğe sahip en yüksek değerli kontrollerden kompleks makineler için yüksek performanslı kontrol sistemlerine kadar CNC’niz için size gereken her şeyi sağlamaktadır. Kontroller, motorlar, amplifikatörler, kablolar ve konnektörler, özel ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde kolay kurulum paketleri halinde sunulur. Hızlı programlanabilen ve kullanımı kolay olan bu sistemler, maksimum kaliteyi ve kısa döngü sürelerini garanti eder.

İşlev Kataloğunu İndirin

FANUC gelişmiş işleme ile olasılıklarınızı keşfedin

  • karmaşık parçalar için birden çok eksen
  • yüksek hızlı işleme
  • son derece kusursuz, şekillendirilmiş yüzeyler ve dış hatlar
  • yatırımınızı güvenceye alan makine koruması

FANUC CNC sistemlerinin temel avantajları

Üstün parça kalitesi

Son derece fonksiyonel üstün kaliteli donanım ve nano smoothing veya geliştirilmiş 5 eksenli işleme kontrolü fonksiyonları gibi işe özel yazılım fonksiyonları arasındaki hassas etkileşim sayesinde FANUC CNC sistemleriyle mükemmel yüzeyleri elde etmek her zaman kolaydır.

Rakipsiz esneklik

Sadece FANUC size iki tür CNC kumandadan dilediğinizi seçme özgürlüğü tanır. Makine tasarımı söz konusu olduğunda alandan tasarruf sağlayan LCD monte edilmiş model ve son derece esnek bağımsız çözümle maksimum çok yönlülüğün faydalarını göreceğinizden daima emin olabilirsiniz.

FANUC PC yazılım araçları

Özelleştirme, kurulum, optimize etme veya çevrimdışı programlama arasından ihtiyaç duyduğunuz araçları seçin.

Başından sonuna kullanımı kolay tek konsept

FANUC kontrollerinin tümü için geçerli olan bir kullanım konsepti sayesinde kullanımı ve programlanmaları kolay olduğundan daha az eğitim gerektirirler. Dahası, yukarı doğru uyumlu olması sayesinde mevcut programların yeniden kullanılmasını kolaylaştırarak toplam sahip olma maliyetinizi azaltır.

Makinenize değer katın

Ekipmanınızı daha akıllı hale getiren, hareket, güvenlik ve üretkenliğini artıran yüzlerce FANUC yazılım fonksiyonu, FANUC CNC’nizi uygulamanıza en uygun hale getirerek verimliliğinizi daha da artırmanızı sağlar.

Benzersiz yerleşik güvenlik fonksiyonları

FANUC’un 3D Temas Kontrolü çarpışma işlevi makinenizi, parçalarınızı ve takımlarınızı korur. Bu, pahalı ekipmanınızı koruyarak ve iş parçalarının ve makinenin hasar görmesini engelleyerek duruş sürelerini de en aza indirir.

Eğitim maliyetlerinizden tasarruf edin

FANUC’un NCGuide aracı, bir üretim tezgahı kullanma maliyetinin çok altında gerçekçi bir çalışma ve parça programlama ortamı sunar. Operatörler, programlayıcılar ve bakım mühendisleri ergonomik bir ortamda pratik eğitim almış olur.