FANUC ZONE

Fanuc Zone

Roboguide & NC Guide Kampanyası

1 Haziran 2020 genel
CNC GUIDE Deneme Sürümü ve ROBOGUIDE Deneme Sürümü 30 Eylül 2020 tarihine kadar uzatılmış deneme süresiyle.

Deneme süresi sonrasında FANUC, CNC GUIDE ve ROBOGUIDE normal lisans siparişlerinize %25 indirim sunar. Elinizi çabuk tutun! İndirim, yalnızca 30 Haziran 2020 tarihine kadar kayıt olan kullanıcılar için geçerlidir!FANUC CNC GUIDE, CNC operatör ortamlarını programlama ve operasyon için simüle eder ve FANUC MANUAL GUIDE i’ı içerir. Standart PC ekipmanı ile çalışır ve ilave donanıma gerek duymaz. FANUC CNC GUIDE i’ı Eylül 2020 sonuna kadar tamamen çalışan bir test sürümü olarak sunuyoruz.FANUC ROBOGUIDE, hem robotun hareketlerini hem de uygulama komutlarını simüle eden bir robot simülasyonu olup, robotların yeni hareket yörüngelerini oluşturmak için gerekli süreyi önemli ölçüde azaltmaktadır. Üretimi en düşük seviyede etkilemek için, hücreler tamamen çevrimdışı olarak tasarlanabilir, test edilebilir ve değiştirilebilir.

Deneme Sürümü ile tam özellikli FANUC ROBOGUIDE’ı 30 günlük bir test süresi boyunca kullanabilirsiniz. Size test süresini Eylül 2020’ye kadar kullanma imkanı sunuyoruz. * Ücretsiz

* Test sürümü: en son 2020 Eylül’e kadar. (Test sürümünün bitişi sonrasında yazılım normal lisansa yükseltilebilecektir.)

* Tam sürüme göre hiçbir kısıtlama yoktur

* FANUC Series 30i-B, 0i-F, 0i-F Plus ve daha fazlasını içerir

* 18 dilde yazılım

* Kurulum bilgisi dahil olmak üzere daha fazla bilgi için CNC GUIDE Kullanım Kılavuzu’na bakınızFANUC ROBOGUIDE, hem robotun hareketlerini hem de uygulama komutlarını simüle eden bir robot simülasyonu olup, yeni hareket yörüngeleri oluşturmak için gerekli süreyi önemli ölçüde azaltmaktadır. Üretimi en düşük seviyede etkilemek için, hücreler tamamen çevrimdışı olarak tasarlanabilir, test edilebilir ve değiştirilebilir. 3 Boyutlu modelleme zamanından tasarruf etmek için parça modelleri bir PC’den CAD verisi olarak alınabilir. Robot simülasyon yazılımının zengin kütüphanesi, kullanıcıların parçaları ve boyutları gerektiği gibi seçmelerine ve değiştirmelerine olanak tanır. Sezgisel ve kullanımı son derece kolay olmak üzere tasarlanan ROBOGUIDE, çok az eğitim gerektirir. Ayrıca belirli uygulamalar için özel araçlarla da mevcuttur.

* Ücretsiz

* Test sürümü: en son 2020 Eylül’e kadar. (Test sürümünün bitişi sonrasında yazılım normal lisansa yükseltilebilecektir.)

* Kurulum bilgisi dahil daha fazla bilgi için ROBOGUIDE Kullanım Kılavuzu’na bakınızDeneme sürümlerini indirmek için:  https://special-offer.fanuc.eu/tr/